arrowPowrót arrowPowrót

Macierze Unity XT Hybrid Flash Array. Rozwiązanie bez kompromisów w przystępnej cenie.

Oszczędność kosztów

Konsolidacja obciążeń mieszanych na przystępnych cenowo macierzach typu All Flash, które mogą skalować się do 16PB efektywnej pojemności.

Zaufane rozwiązanie

Wiesz, że korzystasz z nowoczesnej, zaawansowanej technologii, która została sprawdzona w branży.

Wydajność

FAST VP i FAST Cache gwarantują wydajność na poziomie pamięci Flash przy kosztach tradycyjnej pamięci dyskowej.

Konsolidacja

Skonsoliduj wszystkie mieszane obciążenia (plików i bloków) w jednym rozwiązaniu.
Ochrona: pełne zabezpieczenie z opcjami ochrony danych Dell EMC.

Profesjonaliści z branży IT muszą mierzyć się z nieustannie zmieniającym się zapotrzebowaniem na ich pracę – w tym na zarządzanie pamięcią masową.

Doświadczają niebywałego wzrostu danych, a jednocześnie budżety IT są pod ogromną presją. Jest to szczególnie widoczne w firmach średniej wielkości, w których specjaliści IT muszą zajmować się wieloma różnymi zadaniami i stają się pracownikami ogólnymi – obsługują serwery, sieci, urządzenia mobilne, komputery stacjonarne, wirtualizację i pamięć masową – przez co są bardzo rozproszeni.

W dzisiejszym świecie pracownicy ogólni IT potrzebują pamięci masowej, która będzie prosta i wydajna w zarządzaniu, a jednocześnie będzie zapewniać responsywność pamięci Flash, której wymagają aplikacje i użytkownicy.

Linia produktów Dell Technologies Unity™ Hybrid-Flash wyznacza nowe standardy w dziedzinie pamięci masowej dzięki zniewalającej prostocie, nowoczesnej konstrukcji, elastycznym wdrożeniom i przystępnym cenom – zaspokajając potrzeby informatyków o ograniczonych zasobach w dużych i małych firmach.

Jeśli szukasz bogatych funkcji i najwyższej prostoty w niewielkiej obudowie, jeśli masz świadomość kosztów i potrzebujesz najlepszego z najlepszych, Dell Technologies Unity Hybrid Flash jest dla Ciebie.

Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo dostęp do przydatnych materiałów;
Nagrania szkolenia on-line: UNITY XT: Zasłużony gracz DELL Mid-Range Data Storage nie zwalnia tempa oraz e-book’a: Dell Technologies UNITY HYBRID FLASH

    Administratorem Twoich danych jest ENUE Pytlak, Rutkowski, Sacharczuk Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Wrzesińskiej 12/15, 03-713 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie. Prosimy o zapoznanie się z treścią zamieszczoną pod poniższym linkiem (Obowiązek informacyjny.pdf).